Dom

Funplay Animation Technology Wycieczka po fabryce

dobra jakość Luksusowa automat do gier loteryjnych odkupienia na sprzedaż
dobra jakość Luksusowa automat do gier loteryjnych odkupienia na sprzedaż
Im Online Czat teraz
  • Linia produkcyjna

    Guangzhou Funplay Animation Technology Co., LTD specjalizuje się w automatach do gier wideo, automatach do zabawy dla dzieci, maszynach do strzelania kulami, maszynach z pazurami dźwigowymi, maszynach do gier odkupienia, strzelankach, maszynach do gier wyścigowych, przejażdżkach dla dzieci, maszynach do koszykówki, VR itp. Jako profesjonalista producenta maszyn do gier, mamy doskonałe zespoły, w tym dział R&D, dział produkcji, dział sprzedaży i marketingu oraz dział posprzedażny. Nasze zespoły mają ponad 10-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej. Nasza fabryka obejmuje 4000 metrów kwadratowych i zatrudnia 70 pracowników. Zdolność produkcyjna wynosi 500 jednostek miesięcznie.

  • OEM / ODM

    OEM i ODM są dostępne dla światowych parnterów. Mamy świetny zespół badawczo-rozwojowy i 3800㎡ obszarów produkcyjnych. Jeśli masz jakieś dobre pomysły na automaty do gier, Pomożemy Ci przekształcić Twoje pomysły i projekty w coś prawdziwego i namacalnego.

  • R & D

    Mamy świetny zespół do spraw badań i rozwoju, który umożliwia nam dostarczanie produktów najwyższej jakości, których wskaźnik awaryjności wynosi mniej niż 2%. Możemy zaoferować kompleksowe usługi od oprogramowania do gier, od płyty IC po kabinę do gry. Co dwa miesiące nowe produkty będą pojawiać się na rynku. Nasze produkty zyskały dobrą reputację i uznanie nie tylko na rynku lokalnym i szerokim.

Szczegóły kontaktu
Funplay Animation Technology
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)